Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: houpačka s kilama

houpačka s kilama 21. úno 2017 07:19 #1808

Ahoj Gábi,
máš určitě pravdu v tom, že pokud je doma místo zdravých potravin spousta laskomin, změna životního stylu je velmi těžká. Zejména pokud jsi v tom vyrůstala od malička. Každopádně ale věřím tomu, že pokud opravdu chceš žít zdravěji, zvládneš to. Neznamená to držet drastické diety a přehánět to se cvičením. To pak dopadá tak, jak sama říkáš- dlouho to nevydrží. Jednoduše proto, že tě to nebaví. Spíš bych ti doporučila zahrnout nějaký pohyb, který tě baví- třeba jen pravidelné procházky (pokud máte psa, ideální:)) a samozřejmě zahrnout do jídelníčku zeleninu a ovoce. Neznamená to však, že bys musela úplně vypustit to, co máš ráda, jen omezit množství:)

houpačka s kilama 21. úno 2017 06:37 #1807

  • Avatar uživatele Gábina
  • Gábina
Zdravím...
netrpím PPP, i když mám občas záchvaty cvičení a diet, ale nikdy to nevydrží dlouho, nemám pevnou vůli, abych své tělo změnila. Když konečně váha klesne, opět polevím a mám ji zpátky dvojnásob- jojo efekt. Je mi 19, měřím 167 a vážím 75 kg, takže vážně žádné drobeček nejsem... nevím co se sebou, myslím, že je to v nastavení celé rodiny.. místo zeleniny se kupují kvanta tatarky, mamka je obézní taťka je jak tyčka, i když toho sní snad nejvíc... Nevím, proč v tomto nemohu být po něm... Vím, že je třeba celková změna, ale já to prostě nedokážui. Už se těším, až vypadnu z domu, tyhle snahy budou jednodušší, když nebudu mít sladkosti a brambůrky přímo pod nosem. Máma je ve své=m těle spokojená. ta změnu nechce, ale já jo, o Tom však nechce slyšet, prý se mám smířit s tím, že strejně nikdy modelka nebudu.
Vygenerováno za 0.264 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top