Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: dostupnost stránek

dostupnost stránek 06. lis 2015 14:54 #116

Ahoj Jarko:)
Děkujeme za připomínku. Stránky neustále vyvíjíme, požadavky a podněty jsou různé, a bohužel nelze vyhovět všem :dry: Na zjednodušení bychom rádi zapracovali, proto je pro nás důležité, že se s námi o své dojmy podělíš... Moc by nám pomohlo, kdybys nám napsala konkrétní připomínky, případně nám poslala nějaké tipy na podobné stránky, kde to mají dle tvého názoru lépe vyřešené? Své připomínky můžeš dále zasílat i na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Co se týče těch kategorií- chápu, že se se to na první pohled může zdát příliš zdlouhavé, ale to je způsobeno tím, že je v kategoriích zatím méně příspěvků, což je způsobeno právě tím, že jsou stránky nové... Až se platforma rozjede (a já věřím, že to bude brzy ;) ), tak se naopak díky kategoriím budeme na fóru lépe orientovat..
Tyto stránky, konkrétně fórum, je založeno na tom, že diskutují i účastníci mezi sebou a ostatní si příspěvky čtou, měly by tedy být nějak kategorizovány. V případě, že by se jednalo jen o zodpovídání dotazů moderátorem, mohl by tam být opravdu jen jednoduchý formulář, odpověď by jim přišla mailem, nebo by se i zveřejnila - to neříkám, že je špatné, jen jsme prostě zvolili jiný koncept, který někomu vyhovuje a někomu ne :)
Jsem ráda za tvou připomínku a jak jsem říkala, budeme rádi za rady/tipy, jak stránky zlepšit:)
PS: Jsme rádi, že se ti nakonec povedlo dotaz zadat :)

dostupnost stránek 03. lis 2015 08:35 #110

  • Avatar uživatele Jarka
  • Jarka
Vaše stránky jsou určeny mladým lidem s problémy. Bylo by dobré,kdyby byly vaše stránky zjednodušeny, protože je velice složité dopracovat se až k přidání zprávy. Je potřeba vcítit se do myšlení mladých, pokud je něco složité, tak tu stránku ani neotevřou. Bylo by dobré přepracovat přístup na vkládání dotazů. Starší lidé vkládání příspěvků nepochopí vůbec. Vaše stránky jsou moc složité. Opravdu by chtělo zapracovat na zjednodušení přístupu a větší reklamě a barevnosti vašich stránek. Toto téma je velice zajímavé a zaslouží si opravdu snadnější přístup k těmto dotazům
Vygenerováno za 0.273 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top