Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Lenka

Lenka 03. říj 2016 05:52 #1141

  • Avatar uživatele Varya
  • Varya
hmmm... nemyslím, že je naštvaný kvůli kilům...
problém je v tom, že vy dva máte evidentně rozdílné představy o volnočasových aktivitách...

Lenka 03. říj 2016 05:49 #1140

  • Avatar uživatele přibrala jsem a on se mnou nemluví
  • přibrala jsem a on se mnou nemluví
Může mě někdo odsoudit jen za to, že jsem přibrala?! Vždyť to není lidské.
Na dovolenou s přítelem jsme letěli v polovině září. Šetřili jsme na to docela dlouho, takže to byla vážně dovolená snů. Luxusní hotel, pět jídel denně. Krásná pláž, bazén. Prostě úžasné.
Byli jsme tam čtrnáct dní. A teď se mnou přítel nemluví.
Každé ráno šel běhat kolem pláže. A prosil mne, ať jdu s ním. Jenže já jsem to brala jako dovolenou- odpočinek. Takže jsem vždy ráno vyspávala. To chápal, nějak mu to nevadilo a šel běhat sám. Když byli například k obědu švédské stoly, brala jsem si, co jsem mohla. Řekněte mi, kdo tohle nedělá? Přítel si vzal vždy normální porci, co sní i za normálních okolností. Mně tohle přijde nesmyslné. Máte to zaplacené, můžete si dát co chcete a kolik toho chcete, to je přeci paráda.
Přítel ale po pár dnech přestal chápat mou potřebu odpočívat. Ležela jsem na pláži, opalova se. A dávala jsem si skvělou zmrzlinu. To také u bazénu. Jenže přítel pořád chodil plavat. Nebo někam běhal. Přiznávám, za ty dva týdny jsem přibrala. Asi čtyři kila. Ale to tak bývá. Bylo mi jasné, že až se vrátíme, shodím to. Po příjezdu mi přítel začal všechno vyčítat. Že jsem s ním nikam pořádně nechtěla jít. Na památky a tak. Že jsem se jenom přejídala a ležela. Podle něj je dovolená něco, kde může zažít něco nového. A ne jen dělat to, co můžu doma.
Vždyť doma nepřibírám tak co má za problém.. Prý si toho na dovolené nevšiml, ale teď když jsem si vzala džíny viděl tu změnu. A nemluví se mnou.. Je tohle sakra normální?!
Vygenerováno za 0.218 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top