Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Co je špatně?

Co je špatně? 17. srp 2015 06:00 #19

ahoj,
myslím, že jsi se setkala s jojo efektem- pokud se velmi rychle zhubne pomocí redukce potravy a poté se začne opět jíst tak, jak bylo tělo dříve zvyklé, velmi často se stává, že člověk nabere ještě více.
Sama ale říkáš, že jsi nepřestala se sportem, což je skvělé. Pokud normálně jíš a přitom sportuješ, tak je tvé tělo zpevněné a to je super. Důležité je rozložit si jídlo na celý den tak, abys večer neměla pocit hladu, snažit se jíst zdravě, ale neomezovat se. Pokud člověk chce změnit svou postavu, není to možné udělat tak, že bude pár měsíců držet dietu a pak se opět vrátí ke starým zvykům. Je potřeba najet na zdravý životní styl a tento přístup si udržet.

Co je špatně? 17. srp 2015 05:59 #18

  • Avatar uživatele Dáša
  • Dáša
Ahojky
Před rokem v létě jsem, z ničeho nic, zhubla 2 kila bez jakékoliv snahy. Začalo se mi to líbit, už tehdy jsem měla trochu více kilo, ale nikdo mě na to neupozornil. Začala jsem se víc hlídat v jídle a omezovat některá jídla. Taky jsem začala hodně cvičit a čím dál víc zmenšovat porce. Za chvíli jsem se z 67 kg dostala na 55 kg a všiml si toho každý. Doma mi pak začali nadávat ať jím, to samé kamarádi, a tak jsem se rozjedla, sice sportuju dále, ale asi to nestačí.. Dnes mám 65 kg, dost jsem přibrala a v poslední době mám hrozně deprese vůči jídlu. Nejraději bych zase nejedla a měla těch 55 kg jako dříve :-( Cítím se hrozně, jsem tlustá, hrozně jsem přibrala a štve mě to!
Vygenerováno za 0.222 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top