Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: tloušťka v dětství

tloušťka v dětství 03. květen 2017 06:35 #2450

Ahoj Tome,
jisté predispozice pro obezitu v tomto případě jsou. Zejména pokud dítě pochází z rodiny, kde jsou obézní rodiče. Svou roli hraje genetika a nezdravé stravování. Děti kvůli svému vývinu potřebují dostatek živin, správnou skladbu potravin a dostatečnou pohybovou aktivitu. Rozhodně není řešením redukce potravin, naopak. Je důležitá vydatná snídaně, ve škole zdravá svačina, teplý oběd, později odpoledne další svačinu a lehkou večeři. Zárukou úspěchu je také postupné odvykání konzumace energeticky bohatých a reklamou vnucovaných pamlsků v průběhu dne a postupné odvykání slazeným nápojům.
Určitě ale neplatí, že každý, kdo měl v dětství pár kilo navíc musí s obezitou bojovat celý život. Znám naopak několik lidí, kteří byli v dětství jak špagety a v dospělosti trpí nadváhou. Vše záleží na člověku samotném. Váha není to nejdůležitější. Tím je, aby se člověk ve svém těle cítil dobře.

tloušťka v dětství 03. květen 2017 06:16 #2449

  • Avatar uživatele Tom
  • Tom
Dobrý den,
je pravda, že když jsem tlustý v dětství, budu i v dospělosti?
Vygenerováno za 0.217 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top