Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Spalování tuků

Spalování tuků 05. úno 2016 06:37 #878

  • Avatar uživatele Lucika
  • Lucika
:) páráda, moc díky! :lol:

Spalování tuků 20. lis 2015 11:15 #496

Spalování tuků 20. lis 2015 11:14 #495

Ahoj Luciko:)
Sport schvaluji ;) , ale nic se nemá přehánět... jestli se sportem začínáš a dříve ses mu spíše vyhýbala, je lepší začít pomalu, postupně. Jinak se "odpálíš" a demotivuješ.
Ale k tvé otázce- popravdě s měřiči tepové frekvence zkušenost nemám. Zkoušela jsem si na základě tvého dotazu něco vygooglit- na netu jsou dostupné různé recenze, kde jednotlivé měřiče testují. Obecně ale platí, že ty levnější nejsou moc dobře hodnoceny, takže je na uvážení, zda má smysl si jej pořizovat. Jestli nestačí Sportovat tak, aby ses zadýchala, ale i přesto mohla bez problému mluvit... Četla jsem, že pokud se naučíš cvičit v této tepové frekvenci, je to nejúčinnější. Např., když jdeš běhat, tak si udržovat takovou rychlost, aby jsi byla schopná i něco říct, neběžet tak, že máš pocit, že ti vyskočí srdce a plíce z těla :) Jsem aspoň trochu srozumitelná?
pokud však nějaký měřič pořídíš, budu ráda, když napíšeš svou zkušenost! ;)

Spalování tuků 10. lis 2015 09:29 #123

  • Avatar uživatele Lucika
  • Lucika
:) Zdravíčko :)
Rozhodla jsem se, že začnu sportovat :) Chci spálit přebytečné tuky B) známá mi říkala, že je nejlepší na spalování udržovat tepovou frekvenci... Jak to funguje? :huh: jak si ji mám správně vypočítat? myslím, jaké je pro mne ideální? a co ty měřiče, opravdu fujngují? nechci si pořídit něco za x tisíc, stačí mi něco základního, co nebude stát moc peněz...
Díky za odpovědi!!! :kiss:
Vygenerováno za 0.242 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top