Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: kojení

kojení 19. říj 2018 18:07 #48496

Pěkný den Hanko,
gratuluji k miminku:) Tvé tělo se celých devět měsíců měnilo a připravovalo na porod. Uvádí se, že zase stejnou dobu trvá, než se vrátí zase zpět do původního stavu. Některé změny jsou však trvalé, může se např. o trochu rozšířit pánev. Mléko je pro miminko úplně to nejlepší, jsem ráda, že se snažíš, aby jej bylo dostatek. Určitě bych teď dala přednost miminku a jeho potřebám. Přehnaným cvičením budeš moc spalovat a nebude se mít z čeho tvořit mléko... Ze zkušeností v mém okolí mohu říct, že i kojením dochází ke snižování váhy. Navíc až prcek začne běhat, budeš mít pohybu až až:) Snaž se zůstat v klidu a pokud máš přesto obavu, bude dobré ji probrat s odborníkem.

kojení 17. říj 2018 07:08 #48494

  • Avatar uživatele Hanka
  • Hanka
Zdravím, v minulosti jsem měla problémy s PPP, ale dnes jsem jiz v pořádku. Jsem půl roku po porodu a začíná mě trápít moje tělo, že není jako dřív, pripadám si ošklivá a bojím se, že do toho spadnu zase... navíc kojím, snazím se jíst tak, abych měla dost mléka a nepřišla o něj, ale i cvičím a mám poslední dobou pocit, že mléka ubývá... nechci o něj přijít, ale na druhou stranu, kdyz přestau kojit, konečně se budu moci vrhnout na hubnutí a porádné zpevnění postavy... poraďte
Vygenerováno za 0.224 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top