Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
 • Strana:
 • 1
 • 2

Téma: cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá...

cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá... 22. bře 2016 09:57 #1053

 • Avatar uživatele elisha
 • elisha
díky :) :silly:

cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá... 22. bře 2016 09:57 #1052

Ahoj,
jak sama říkáš závisí na tom, ke komu jdeš a jaké má zkušenosti... každopádně jsem ráda, že ti to pomohlo:) měj se fajn;)

cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá... 22. bře 2016 09:50 #1051

 • Avatar uživatele elisha
 • elisha
Ahoj! tak jsem byla u nutriční terapeutky, musím teda říct, že jsem čekala větší terno, přišlo mi, že mi jen opakuje to, co jsem věděla... no nicméně pak mi dala nějaké materiály na prostudování- z těch jsem vyčetla víc, než od ní... no asi závisí na tom, jak ktreá terapeutka... každopándě mám dole dvě kila;)

cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá... 08. úno 2016 08:55 #908

Milá Elisho,
to je jedině dobře, že se nepotvrdilo žádné onemocnění. :) Pokud budeš chtít, budem rádi za zkušenost s nutriční terapeutkou:)

cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá... 05. úno 2016 06:35 #877

 • Avatar uživatele Elisha
 • Elisha
Dle rady jsem byla na vyšetření štítné žlázy- ta je naprosto v pořádku... doktorka mi doporučila nutriční terapeutku, tak tam příští týden jdu, jsem zvědavá, co mi poví...

cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá... 18. led 2016 10:16 #762

 • Avatar uživatele Illona
 • Illona
Ahoj, ani nevíš, jak tě chápu, byla jsem na tom kdysi podobně. Běhala denně, jezdila dlouhý trasy na kole, chodila všude pěšky, pořád si hlídala jídlo... Táta mi říkal: Stejně nikdy nebudeš vychrtlá, je to daný geneticky. Tedy ne přímo tlouštka, ale ta figura, ten poměr mezi prsama, břichem, zadkem, stehnama. Uteklo 15 let, já si nechala udělat vyšetření na štítnou žlázu, ale nic se nezjistilo, jen mám z toho mindrák celý život, proč jsem tlustá. A dopadla jsem tak, že jsem překročila už metrák a jak já říkám: když nejím, nezhubnu, když sním jedno jablko, hned mám o kg víc. A pořád si říkám: co bych dneska dala za těch 75kg!!! (říkám tomu dneska na fotkách - tady jsem ještě byla hubená).

Moje rada: přijmi sama sebe takovou jaká jsi, hledej své přednosti, měj se ráda! A sportuj, protože i holka s pořádnou figurou může být sexy, když má tělo zpevněné. PS: Po mně chlapi nejvíc letěli, když jsem měla 80-90 kg, takže to asi nebylo váhou, ale kouzlem osobnosti.
A ještě něco: máš-li takovýhle sklony, hlavně si najdi chlapa, kterýmu se budeš líbit, ne žádnýho, co by tě chtěl nutit hubnout, ono se to blbě dělá, když to nejde, a člověk pak má depky a ztrácí sebevědomí. Přitom je na světě tolik chlapů, kteří naopak nesnášej, když holce koukaj kosti, žebra.
A my baculky nejsme ani v pozdějším věku tak seschlý, mně lidi furt hádaj o 10 let míň, jsem obézní, ale bez vrásek a celulitidy, protože ta kůže je pěkně napnutá. Všechno má svý výhody, poznáš to časem.
Žij dál zdravě, měj se ráda, měj se fajn.

cvičím, žiju předpisově a stejně jsem tlustá... 18. led 2016 10:15 #761

Ahoj!
nemůže se jednat o onemocnění štítné žlázy? Zkoušela jsi situaci řešit s lékařem? Při tomto stylu života mi přijde zvláštní, že se ti postava nemění.. Také je důležitá skladba jídla.. ještě mě nspsdsjí vedlejší účinky léků...
 • Strana:
 • 1
 • 2
Vygenerováno za 0.250 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top