Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: PPP a dopad na zdraví

PPP a dopad na zdraví 19. čen 2019 21:20 #49265

Ahoj Terezo,
pokud tělo nedostává potřebné živiny, není schopné správně fungovat a čerpá z vlastích zásob, což tělo extrémně vysiluje a projevuje se to například celkovou slabostí, poruchami paměti, suchou, praskající kůží, anémií, ztrátou menstruace, srdečními problémy, vypadáváním vlasů, či tebou zmíněným řídnutím kostí i zhoršenou imunitou... těch problémů je ještě mnohem více. Tělo je slabé a neschopné se bránit nemocem a postupně dochází k jeho čím dál větší devastaci. Bez potravy prostě není možné žít. Například pokud tělo nedostává potravu déle jak tři týdny, hrozí i smrt následkem vyčerpání organismu.
A ke druhé části- při anorexii dochází k postupnému "scvrkávání" žaludku a laicky řečeno, pokud se do něj dostane jídlo, roztahuje se zpět pomalu a může to tak vyvolávat pocit plnosti a potřebu zvracet. U bulimie je tělo zase už na zvracení zvyklé a může přicházet automaticky. Největší překážkou je však většinou vlastní psychika daného člověka.

PPP a dopad na zdraví 30. dub 2019 16:18 #49076

  • Avatar uživatele Tereza
  • Tereza
Dobrý den,
chtěla bych se vás zeptat, co přesně pro tělo znamená, když nedostává veškeré potřebné živiny do těla vlivem PPP. Můžou nastat např. komplikace s páteří nebo nějaké jiné? Oslabuje se tak imunita a jsme náchylní k nemocem? Proč naše tělo později není schopno přijmout potravu a radši ji samo vypudí?
Děkuji a hezký zbytek dne.
Vygenerováno za 0.223 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top