Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Jedná se o PPP?

Jedná se o PPP? 12. čec 2017 08:18 #9714

Zde ještě zasílám doporučený jídelníček a svépomocný manuál na našich stránkách. Naleznete zde velikost porcí, jejich pravidelnost, atd., můžete zkusit, zda se vám ho podaří dodržovat..

www.healthyandfree.cz/index.php/svepomocny-program/jidelnicek

Jedná se o PPP? 12. čec 2017 08:16 #9713

Příčin může být samozřejmě více, píšete, že problémy s jídlem máte celý život, výčitky z nejedení atd., i když nemáte podváhu.
Mohla byste se objednat do ambulance pro diagnostiku, kde vám to mohou potvrdit nebo vyvrátit, případně doporučit něco jiného:

psychiatrie.lf1.cuni.cz/ambulance-psychiatricke-kliniky

Kontakty další i na psychologickou pomoc v rubrice léčba:

www.healthyandfree.cz/index.php/lecba/kd...-lf-uk-a-vfn-v-praze

www.healthyandfree.cz/index.php/lecba/kde-se-lecit

Přeji hezké dny

Jedná se o PPP? 11. čec 2017 10:39 #9653

Dobrý den Simono,
jídlo má na kvalitu života velmi silný vliv. Nejen jeho množství, ale i složení. Vyvážená zdravá strava dává tělu potřebnou energii, která vám momentálně chybí. Zapojte do jídelníčku potraviny celozrnné, dostatek zeleniny a ovoce. A k tomu přiměřený pohyb, klidně jen večerní procházka... Může se také jednat o příznaky menopauzy, ty se dostavují velmi individuálně. Můžou se projevit jak několik let před tak po vlastní menopauze, a mohou také přetrvat mnoho let po ní. Může se jednat například o poruchy menstruačního cyklu - nepravidelnost, různá délka a síla, návaly tepla a horka - nejčastěji v oblasti krku a hrudi, časté jsou noční návaly horka, napětí, slabost, kolísání tlaku, malátnost, únava - jsou způsobeny kolísající hladinou pohlavních hormonů, poruchy spánku, trávicí potíže, přibírání na váze, bolesti hlavy, podrážděnost, nespavost, nervozita, neklid, náladovost, deprese, poruchy soustředění, přecitlivělost...

Jedná se o PPP? 26. čen 2017 20:24 #7646

  • Avatar uživatele Simona
  • Simona
Dobrý den,obracím se na vás s prosbou o radu.Nejsem si zcela jistá,zda trpím PPP,ale pravdou je,ze jidlo resp.nejidlo mi ovládá celý život.K tomu nejist jsem inklinovala již od rané puberty,ale tenkrát to ještě nebyl takovy extrém.Dnes je mi téměř 40...a nejim stále resp když se najim (jelikož mé nejedeni už me tělo nenechává bez odezvy-malatnost,unava,pocit na omdleni,bolest v kostech,neustálá zima....atd),dostavují se okamžitě výčitky a mám pocit,ze jakesi otekani nebo neadekvátní pribirani na váze defacto z ničeho...Vzdy jsem měla nad svým tělem kontrolu,ale nyní už jsem psychicky,nestabilní,rozhazi me každá maličkost, jsem nervózní a podrážděna. Bohužel bych takto mohla pokračovat dále....Jen si nejsem jistá,zda opravdu jidlo může mít takový vliv na kvalitu života. Mam dve dcery a ráda bych si s nimi užívala života,ted mi připadá,ze na něj nemám sílu...Nemám váhu pod 50kg...spíše k 60...(173cm),ale nechápu čím....Jsem teď ve fázi,ze nemůžu a nechci takto zivorit nadále,ale nevím co s tím....Můžete mi,prosím,poradit...nasměrovat....
Vygenerováno za 0.345 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top