Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Jak dlouho to bude jště trvat.

Jak dlouho to bude jště trvat. 18. srp 2017 10:04 #12137

Ahoj Petro,
omlouvám se za prodlevu s odpovědí- nedostala jsem se k PC...
Moc děkuji za tvůj příspěvek, myslím, že se v něm vidí spousta dívek... Po období, kdy téměř nejedly, procitnou, začnou se stravovat normálně, ale najednou jakoby se snažily dojíst všechno to jídlo, které si předtím odpíraly.... :(
Doporučuji ti přečíst si tento článek healthyandfree.cz/index.php/svepomocny-program/kapitola-3

Jak dlouho to bude jště trvat. 15. srp 2017 09:07 #11943

  • Avatar uživatele Petra
  • Petra
Už ani nevím, proč jsem s hubnutím začala. Jestli to bylo proto, že mě odmítal kluk, do kterého jsem byla zamilovaná, nebo proto, že jsem záviděla všem mým spolužačkám jejich štíhlé pasy, mezeru mezi stehny a prsa. Při výšce 163 centimetrů jsem vážila 68 kilogramů a během 8 měsíců jsem zvládla zhubnout 18 kilogramů (tedy 50 kilogramů na 163 centimetrů).
Ty jsi taková hubeňounká. Jak se ti povedlo tak krásně zhubnout?, ptali se všichni. A já jim povídala, jak jsem začala sportovat, papat ovoce a zeleninu, pít spoustu vody. Ano, to byla pravda, ale o tom, jak jsem si nedovolila, aby můj jídelníček přesáhl 900 kalorií, jak jsem celé dny hladověla - o tom jsem se jim samozřejmě nezmínila. Poslali by mě rovnou do nemocnice, myslela jsem si. Nosila jsem upnutá trička, zatahovala obrovské břicho, aby si všichni všimli, jak krásná a hubená jsem. Cvičila jsem 3x denně 30 minut, celé hodiny ležela v posteli a prohlížela si fotky hubených modelek a četla ana příběhy na Wattpadu. Bohužel/ Díkybohu jsme s mamkou 1.čerence odjeli na dovolenou, kde se to semnou zlomilo a já začala normálně jíst. A pak přišlo přejídání, hordy jídla, které jsem během dne spořádala a pokaždé si to pak vyčítala. Zítra zase začnu hubnout, říkala jsem si vždycky. Ale nedokázala jsem to. A tak tu teď sedím před počítačem a píšu tento článek, zatím co se v kuchyni válí spousta špinavého nádobí, na kterém jsem spořádala dnešní obrovskou snídani, obaly od pudingů. Pláču, protože nevím, jak si pomoct, protože vidím, jak opět všechno nabírám zpět. Jak se má stehna a boky zvětšují. Jak dlouho bude mé přejídání trvat.
Vygenerováno za 0.218 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top