Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
 • Strana:
 • 1
 • 2

Téma: Plnoštíhlost až tloušťka

Plnoštíhlost až tloušťka 07. čec 2017 11:09 #9133

 • Avatar uživatele Lussssinda
 • Lussssinda
Ahoj, mě se taky moc líbí pokrok, který jsi udělala v jídelním režimu. Proti přejídání určitě pomáhá pravidelný jídelní režim, díky kterému pak nedochází k takovému hladu. Co se týká jídelníčku, můžeš se pro inspiraci třeba kouknout zde: knihovna.anabell.cz/components/com_jshop...atlas-porci-2015.pdf a v případě, že budeš mít pocit, žes toho za den snědla hodně, porovnat s tímto. Teď si všímáš, že se chuť přejíst se objevuje, i když jsi najedená a nemáš hlad. Mě k tomu ještě napadá, že kromě technik pomáhající překonat nutkání se přejíst (např. čištění zubů či vypití vody) by mohlo třeba pomoci i zjistit, co příjemného Ti přejídání dávalo - zda je to jen o uspokojení chuti nebo to byl třeba zároveň relax, možnost nic nedělat apod. a pokud na to přijdeš, najít jinou aktivitu, která by ty přínosy poskytovala taky (a třeba se jí věnovat i v té době, kdy normálně docházelo k přejídání). Držím palce :)

Plnoštíhlost až tloušťka 07. dub 2017 06:42 #2185

Whuu! moc hezky jsi to pojmenovala, ano, je to zlozvyk, kdy jíš, i když hlad nemáš, prostě jen pro ten pocit... Myslím, že může pomoci, když si hned po večeři vyčistíš zuby, ne až před spaním. Pocit vyčištěných zubů mne vždy od nájezdů na ledničku brzdí:))

Plnoštíhlost až tloušťka 04. dub 2017 06:31 #2142

 • Avatar uživatele whuu
 • whuu
přiznávám, že večer hladová nejsem, snažím se jíst celozrné pečivo, tvaroh, ovoce, hodně zeleniny, nesmažené.... tak nějak to, co mi přijde zdravé... hlavní změna je, že nejsem tolik unavená, jestli za to může strava nevím, ale každopádně toho zvládnu mnohem víc, aniž bych padala na hubu. :D a večer hlad nemám, ale zjistila jsem, že je to o něčem úplně jiném!!! o tom, že jsem večer prostě zvyklá jíst! a teda je to hrozný! vím, že jsem najezená akorát, ale prostě mi to večerní mlsání chybí... takže teď je to zas o vůli a překonání zlozvyku. ráno si vždycky nadávám, ale to je pozdě:D

Plnoštíhlost až tloušťka 04. dub 2017 06:24 #2141

Ahoj:)
Jak se cítíš whuu? Pozoruješ změny na metabolismu? a co večerní přejídání?

Plnoštíhlost až tloušťka 24. bře 2017 06:40 #2037

 • Avatar uživatele whuu
 • whuu
Tak už pár dní se ráno přemáhám a snídám... no zatím si nemohu zvyknout, mám pocit, že bez snídaně jsem toho snědla přes den méně, takl mám někdy až výčitky:) zatím je to krátká doba, ale snažím se pozorovat nějaké změny...

Plnoštíhlost až tloušťka 20. bře 2017 11:18 #2007

Ahoj,
tvá váha je vůči výšce dle BMI v optimu:) Jinak každý má jinou stavbu těla, tobě nevyhovují silnější stehna, jiným dívkám zase vadí kulaté bříško. Co se týče strií, existují různé přípravky na jejich zmenšení. Nejlepší prevencí je hodně pít a nohy promazávat tělovým mlékem/krémem.. Cíl krátkodobého hubnutí je neefektivní. Mnohem, lepší je žít zdravě, sportovat a cítit se ve svém těle dobře. Určitě bych tedy zapracovala na pravidelnosti stravy.. snídat by bylo vhodné začít. třeba jen pomalu.. nebo si vzít něco menšího s sebou a sníst to později.

Plnoštíhlost až tloušťka 16. bře 2017 05:49 #1979

 • Avatar uživatele Sára
 • Sára
Nejíst celý den a pak se večer napráskat fakt není ideální, pokud se Ti blbě jí hned ráno, dej si to jídlo třeba za hodinu nebo za dvě, když už máš rozjetý metabolismus. Ale až na večer to fakt nenechávej. Vynech sladkosti, polotovary, sladký pití... A sportuj. Srovná se to, uvidíš.
PS: tvá váha je ok! jde jen o tvůj pocit, na ostatní kašli
 • Strana:
 • 1
 • 2
Vygenerováno za 0.262 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top