Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Má anorexii?

Má anorexii? 23. čec 2018 11:22 #33757

Dobrý den Dagmar.
Je od vás hezké, že se o kamarádku zajímáte. Z toho, co píšete, se dá těžko soudit, ale váha 44 kg je u dospělého velmi nízká a i s výškou 160cm se jedná o podváhu.
Závody Spartan race jsou velmi fyzicky náročné a v případě nedostatku živin přestane vaše kamarádka takovou zátěž zvládat. Určitě by bylo dobré, pokud jí své obavy svěříte. Podpora okolí je mnohdy to, co lidé ohroženi PPP nejvíce potřebují.

Má anorexii? 22. čec 2018 05:11 #32920

  • Avatar uživatele Dagmar
  • Dagmar
Dobrý den, mám strach o kamarádku...nejsem.si jistá,zda trpí anorexii,ale určitě potrebuje pomoci....napíší Vám ve zkratce co se s ní děje.
1. Vypadá příšerně! Je vyhubla, vsechno oblečení je jí velké...říká ze váží 44 kg,ale možná bych rekla i méně
2. Velmi sportuje a zakládá si na zdravém životním stylu. Každý den běhá, často běhá závody a je členkou v jednom z klubu Spartan race ve vyšší kategorii (sponzoři atd).
3. Nejí - o jídle sice mluví a povídá co všechno od rána snědla a jak to bylo výborné,ale vidím ji jist jen minimálně. Vůbec si nedá přílohu,žádné tuky ani sacharidy.
4. Lži a alibi - pred rodičema (kteří na ni samozřejmě neustále apeluji že nejí) pořád dokola zdůrazňuje,že to co snědls bylo opravdu výborné. Když s ní nikdo neni, lže že už jedla bez nas...
5. Navštěvuje výživového poradce,ale jeho rady ignoruje

Co mi nesedi
1. nemluví i tom,že by byla nespokojena se svým tělem a když se ji zeptám,tak řekne že teď je spokojena s tim jak vypadá. Vlastně nikdy neřekla,ze by byla tlustá.
2. Nezakrývá sve tělo ani volným oblečením,ani před námi.
3. Nestrani se,neuzavírá se....

Máte podobnou zkušenost? Myslite,že se jedná o PPP? Když s ní trávím čas, je dost přesvědčivá,že je v pořádku...jen dodám,ze je ve veku skoro 30 let. Prosím o Váš názor zda se nemůže opravdu jednat jednat jen o snížení váhy z důvodu špatné životosprávy s tím,že lže,protože všichni do ni hučíme at jí více.
Moc děkuji
D.
Vygenerováno za 0.224 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top