Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Nemám se ráda

Nemám se ráda 04. bře 2016 06:54 #1003

Ahoj,
jak se zdá, nemáš to vůbec jednoduché. :/ doufám, že ti vypsání se alespoň trochu pomohlo. Jak sama píšeš, mnohdy je to to nejlepší, co člověk může udělat- ulevit si zanadáváním, tam kde tě nikdo nezná, kdo ti to nebude vyčítat. I přesto si myslím, že by bylo dobré situaci zkusit rešit i jinak... zkusit si toho na sebe nebrat tolik, naučit se odmítat- to je velmi těžké a zejména v rodině... Myslím si, že by top pro tebe mohlo být velmi důležité, aby ses z toho sama nesesypala...

Nemám se ráda 26. úno 2016 10:23 #986

  • Avatar uživatele nemám se ráda
  • nemám se ráda
Nemám se ráda. jsem zbytečná existence. nemyslim si, že bych někomu chyběla, kdybych zmizela. no možná jo, ale jen proto, že mě využívaj. jen když něco chtěj, potřebujou. a kdo? všichni Jsem jak vrba, všichni chtěj, abych za ně vyřešila jejich problémy- rodina, přátelé, v práci, prostě všichni. a já bych nejradši zařvala NASERTE SI! ale neumim to, pak mi v mozku vyběhne- co si o mě řeknou, to nemůžeš se takhle chovat. nenávidim lidi, který jsou svině a okolí posíraj, no a tyhle lidi maj život skvělej. když přijdou zase, tak i když jsou svině, lidi je berou, odpouštěj jim, zas další a další šance. ale k čemu? k hovnu, stejně je zas podratzej,. no a když si dovolim jednou nevyhovět já, zkusit myslet na sebe. tak to je průser- no to bych od tebe nečekala, to jsi mě zklamaa, to jsi blí blá blá... !!!!
prostě já tu musím být vždycky, jinak je to špatně. už bych každýho nejradši poslala do prdele. zařvala na něj, že je to jeho život a že mě to ááááááááábsolutně nezajímá!!! ale pak bych nepřežila vlastní výčitky. když něco takovýho- ve vši slušnosti udělám, vyčítám si to. Jsem dement! nevim jak z toh ven. Ted jsem si ulevila nadáváním, to je snad jediný, co mi občas pomůže! mam toho sama dost a furt mě každej otravuje! kurva děte k psychiatrovi! dejte mi pokoj, nebo u něj skončim sama! ale hlavně rodina- všichni stojej za vyliž prdel a i když jim to stokrát řeknu, stejně mě furt otravujou! prostě svůj život asi jedině na marzu. vyprdnoutsenato.
Vygenerováno za 0.224 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top