Keyword
Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vítejte na diskuzním fóru:)

Vítejte na diskuzním fóru:) 29. zář 2015 10:52 #52

  • Avatar uživatele Lucie Vébrová
  • Lucie Vébrová
Ahoj:)
ano, odpověděla:) děkuji...

Vítejte na diskuzním fóru:) 16. zář 2015 07:31 #30

Ahoj,
jsem ráda, že se ti na stránkách a na fóru líbí:)
Co se týče struktury stránek, souhlasím. Fórum je teprve v začátcích, kdy hledáme mouchy a snažíme se je odstranit. Doufám, že i toto se brzy podaří vyřešit:)
A otázka k mé osobě- opět souhlasím a jen si říkám, proč mě to nenapadlo samotnou:).
Nedávno jsem dokončila magisterské studium adiktologie, což je obor zabývající se závislostním chováním. Pod tento pojem spadají i poruchy příjmu potravy. V problematice PPP se tedy orientuji, již dříve jsem dělala moderátorku fóra na stránkách Proyouth.eu. Nicméně musím dodat, že odborník, který se na tuto problematiku dlouhodobě specializuje a má dlouholetou praxi je naše psycholožka. Proto, pokud si nevím rady, či si nejsem jistá, mám možnost s ní vaše dotazy konzultovat a hlavně můžu jen doporučit chaty přímo s ní.
Doufám, že jsem odpověděla na tvůj dotaz:)

Vítejte na diskuzním fóru:) 14. zář 2015 10:03 #27

  • Avatar uživatele Lucie Vébrová
  • Lucie Vébrová
ahoj,
líbí se mi, jak je diskuzní fórum nastaveno. Líbí se mi tvůj přístup, i tykání, se kterým mám občas problém, ale zde mi to nahrává k příjemné atmosféře.
Co mi zde ale chybí, je uvedení nějakých informací o tobě. Kdo jsi, jakou máš specializaci,abych věděla, kdo mi zde bude odpovídat.
Děkuji za doplnění a ucelení obrazu.
Další věc, kterou musím vytknout je přílišné strukturování- člověk musí milionkrát kliknout, aby se dostal k cílenému příspěvku. Chtělo by to ošetřit, aby bylo fórum pro uživatele přístupnější a příjemnější k využívání.
Lucie.

Vítejte na diskuzním fóru:) 05. srp 2015 07:36 #7

Healthy and Free diskuzní fórum Vám dává možnost diskutovat o různých tématech s ostatními účastníky. Slouží k výměně myšlenek a nápadů a k poskytování podpory sobě navzájem. Jakákoliv témata týkající se duševního zdraví a životní pohody jsou vítána. Fórum je moderované moderátorkou a dohlíží na něj Healthy and Free tým. Tím je zajištěna pozitivní komunikace na úrovni. I když jsou příspěvky anonymní, vyhněte se, prosím, agresivním a sprostým odpovědím. Veškeré agresivní a potenciálně nebezpečné příspěvky budou smazány.

Nestyďte se přidat Vaše dotazy, ráda na ně odpovím :)
Poslední úprava: 05. srp 2015 08:15 od KarolinaPradova_moderatorka.
Vygenerováno za 0.243 sekund

Přihlášení na fórum

Pokud chcete být informování emailem, zda jsou na fóru nové příspěvky, vytvořte si účet, zaregistrujte se a u vybraného tématu zaškrtněte Sledovat.

Na fórum můžete ale psát i bez registrace!

Go to top