Vítejte na stránkách Healthy and Free. Naleznete zde témata spojená s jídlem, přejídáním, hubnutím, dietami, zdravým životním stylem, ale i léčbou poruch příjmu potravy.

Na tato témata můžete diskutovat a sdílet své zkušenosti na moderovaném fóru.

Využijte také anonymní a bezplatné chaty s psycholožkou.

Projekt realizuje E-clinic z.ú. ve spolupráci s Centrem sociálních služeb Praha, odd. Pražské centrum primární prevence a norskou partnerskou organizací ROS. Podpořeno grantem z Norska. 

E-clinic - Institut pro studium, prevenci a léčbu poruch příjmu potravy a komorbidních poruch, z. ú. je nezisková organizace zaměřena na léčbu a prevenci poruch příjmu potravy a dalších duševních onemocnění. Naším cílem je vyvíjet snadno dostupné služby zaměřené na podporu duševního zdraví, přispívat k včasnému nalezení adekvátní pomoci pro lidi, kteří duševním onemocněním trpí a k destigmatizaci duševních onemocnění a jejich léčby.

Zakladatelkou je prof. MUDr. Hana Papežová, CSC.  z 1. LF UK a VFN v Praze, vedoucí centra pro poruchy příjmu potravy ve VFN v Praze, která je odborným garantem tohoto projektu.

Kontaktujte nás na www.ecinstitut.cz, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Go to top